szukaj
Marcin Pasternak. Foto: Darek Młynarczyk

Mister też gra w Orkiestrze


 

W miniony weekend 11 stycznia 2009 r. Marcin Pasternak - Mister Polski 2008 - zawitał do studia telewizyjnego na Woronicza 17 w Warszawie. Wziął udział w koncercie XVII edycji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zbierała fundusze na profilaktykę w dziedzinie wczesnego wykrywania chorób nowotworowych u dzieci. Na rzecz Orkiestry przekazał zdobyte w tym roku trofea. Sztab WOŚP z Wadowic otrzymał puchar za tytuł Mister Beskidów 2008 wraz ze zdjęciem i autografem, natomiast sztab warszawski - puchar za tytuł Mister Polski 2008. Puchary zostały wystawione na aukcję, którą od godziny 18:00 Marcin wspomagał swoją własną osobą. Dochód z tych licytacji zasilił konto WOŚP.

W kwietniu 2009 r. Marcin Pasternak będzie polskim delegatem na konkursie Mister World 2009 odbywającym się na Taiwanie w Chinach.
Wszystkich zainteresowanych losami naszego Mistera, odsyłamy do jego strony internetowej >>

Chcesz poznać bliżej historię Marcina?
Policjant drogówki w drodze na szczyt modelingu:

Przystanek I >>

Przystanek II >>

Przystanek III >>

Przystanek IV >>

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Weź udział w super konkursach BB365. Do wygrania bilety na koncerty, wejściówki na imprezy, rabaty i wiele czadowych niespodzianek. Zapoznaj się z konkursami na ten tydzień >>

Jeszcze nie korzystasz z przywilejów jakie przygotowaliśmy dla zapisanych do strefy VIP? To nie tylko konkursy i nagrody. Zobacz dlaczego warto i dopisz się do grona VIP-ów BB365.  Skorzystaj z bezpośredniego linku: Tylko_Dla_VIP


Podziel się:
Drukuj strone
facebook wykop dodaj na grono ustaw opis gg poinformuj przyjaciół na blip.pl
zapisz się

Kalendarz koncertów, imprez i wydarzeń.

poprzedni miesiąc Maj 2012 następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Znajdziesz nas na
FacebookYouTubeGoldenLineNaszaKlasa



Copyright 2007-2010 e-Inkubator