szukaj

Sylwester w Kętach


Start:Sobota, 31.12.2011
Miejsce:Scena plenerowa DK w Kętach

31 grudnia pożegnamy stary rok w gorącej atmosferze! Zapraszamy na świetną zabawę przy muzyce zespołu Zgredybillies i nie tylko.

22:00 - impreza sylwestrowa rozpoczyna się przy scenie plenerowej DK, bawimy się przy największych przebojach muzyki disco

23:00 - koncert zespołu Zgredybillies, którego członkowie mówią o sobie: Jesteśmy zespołem który przychodzi do Waszych domów z muzyką szarpiącą sympatycznie wasze nogawki, strzelającą gumkami w waszych stanikach, z tekstami napisanymi przez zirytowanego współczesną kulturą masową, konserwatywnego zgreda. Smacznego!!!

0:00 - tradycyjnie złożymy sobie życzenia, wypijemy lampkę szampana i obejrzymy specjalnie przygotowany pokaz sztucznych ogni.

do 2:00 - zabawa się nie kończy, po północy dalej będzie dla nas grał zespół Zgredybillies

Zapraszamy w szampańskich nastrojach pod Dom Kultury 31 grudnia o 22:00.

 

Zespół o sobie:


Zgredybillies – miało podobną motywację jak członkowie zespołu Ramones – chcieli grać muzykę, której nie mogli usłyszeć w radiu.

Jesteśmy zespołem który przychodzi do Waszych domów z muzyką szarpiącą sympatycznie wasze nogawki, strzelającą gumkami w waszych stanikach, z tekstami napisanymi przez zirytowanego współczesną kulturą masową, konserwatywnego zgreda. Smacznego!!!

Rockin roll to muzyka dziadków, Hillybilly to muzyka pradziadków a właśnie zespolenie owych stylistyk to właśnie Rockabilly. Kluczem jest dobór instrumentów – w grę wchodzą tylko te z epoki Rockin Rolla All you need is gitar, bull bass and big oil drum (Brian Setzer)– znakiem można nazwać fakt, że obsługujący je ludzie mają solidne muzyczne wykształcenie, talent i .. że nigdy przedtem nie słyszeli o Rockabilly!!! Trudno nazwać to przypadkiem, ale rezultatem nienasycenia w nasze ręce trafia płyta zespółu, który nigdy nie odniósł spektakularnego sukcesu, jednak to właśnie ich muzyka rozszerzyła spektrum naszych zainteresowań – to brytyjski pub-rockowy DR Feelgood. Precyzja, lapidarność stylu obrażony na wszystkich wokalista i nieprawdopodobna motoryka- gramy kilka coverów tego bandu – od pierwszej próby wiemy , że tak właśnie chcielibyśmy grać nasze własne kompozycje. Mamy przygotowanych kilkanaście własnych piosenek, wszystko dzieje się „In statu nascendi” więc to właśnie wam drodzy słuchacze polecamy dokonanie selekcji.

źródło: myspace.com/zgredybillies

Impreza potrwa od 22.00 do 2.00.


Podziel się:
Drukuj strone
facebook wykop dodaj na grono ustaw opis gg poinformuj przyjaciół na blip.pl
zapisz siĂŞ

Kalendarz koncertów, imprez i wydarzeń.

poprzedni miesiąc Maj 2016 następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031